Hakkımızda

HomeHakkımızda
Dodanlı

100 seneden fazla bir geçmişe sahip olan Dodanlı tekstil kendi sektörünün en eski markalarındandır.

Dodanlı Tekstil, %100 pamuklu perdelik, döşemelik, çocuk ve bebek tekstil ürünleri, mutfak tekstil ürünleri, masa örtüleri ve yatak odası takımları üretmektedir.

Döşemelik ve çocuk odası ürünlerinde Türk pazarında haklı ve önemli bir payımız bulunmaktadır. Sektördeki yerimizi, titiz çalışmalarımıza, desen ve renk seçiminde sergilediğimiz özene, müşterilerimize gösterdiğimiz saygı ve anlayışa, müşterilerimizi memnun etmede harcadığımız çabaya borçluyuz.

Amacımız, yüksek kalite ve ince zevkli yansıtan tasarımlarımızla pamuğun rahatlatan dokunuşunu hissettiren seçkin ürünlerimizle müşterilerimizin beğenisini kazanmaktır.

Türkiye pazarı dışında, ürünlerimizi başta Avrupa olmak üzere Arap Ülkeleri, Ortadoğu pazarı ve Uzakdoğu ülkelerine ihrac etmekteyiz. Her sene katıldığımız yurt içi ve yurt dışı uluslararası fuarlarda ürünlerimizi sergilemekteyiz.

Prizma

Prizma Tekstil , Türkiye’de Ev Tekstili’nin en eski firmalarından olan Dodanlı Tekstil Grubunun halı üretim markasıdır. İstanbul/ Tuzla’daki tesislerinde 20 seneyi aşkın bir süredir halı imalatı yapmaktadır.

Prizma Tekstil alışıldık yüksek ağırlıkta halılar yerine kaymaz tabanlı, çamaşır makinesinde yıkanabilir dekoratif halı ve yolluklar üretmektedir. Özellikle laminasyon ve kaplama konularındaki tecrübesiyle kullanımı kolay yüksek kalitede halıların imalatını yapmaktadır.

Örme, dokuma ve dijital baskılı halı çeşitleriyle yurtiçinde 600’den fazla satış noktası, yurtdışında Doğu / Batı Avrupa, Orta Asya, Amerika gibi farklı pazarlara yapmakta olduğu ihracatlarla sektörünün liderlerinden olmuştur.

Prizma Tekstil kendi Ar – Ge firması olan Do-Sa tekstil ile beraber yaptığı çalışmalarda sektöründe yenilikçi olmayı hedefleyip müşterilerine her zaman daha iyisini sunmayı amaçlamıştır.

Prizma Home

Prizma Home , Prizma Tekstil’in internet satış mağazası olup 3 senedir  hizmet vermektedir.

Online alışveriş konusunda yaşanabilen problemlerin aksine asıl amacı her zaman müşteri odaklı çalışmak olan PrizmaHome, müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ile internet alışverişinin aranan markalarında olmuştur.

Evinize özel ebatlarda üretilebilen fabrika garantili halılarımızı müşterilerimize ücretsiz olarak aynı gün teslim etmekteyiz. Alışveriş için …

Prizma Tekstil